Rendszerüzenet

PreBeton Zrt

A Market Csoport erdőteleki betonelem előregyártással foglalkozó leányvállalata.

> PreBeton Zrt > Minőségbiztosítási munkatárs
architect structure pinacle

Minőségbiztosítási munkatárs

A Market Építő Zrt. Betonelem Előregyártó leányvállalata erdőtelki telephelyére keresi legújabb csapattagját!

Jelentkezz hozzánk minőségbiztosítási munkatárs pozícióba, ha szereted a változatosságot és motiválva érzed magad, hogy rövid idő alatt sokrétű tapasztalatot szerezz különböző vállalatirányítási feladatokban. Eközben munkád során számos partnerrel – megrendelők, tervezők (céges tervező mérnökök), alvállalkozók – találkozol, ami nagymértékben hozzájárul szakmai fejlődésedhez és új céljaid kialakításához.

Feladatok

  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése és felügyelete
  • Rendszeres üzembejárások végrehajtása, helyesbítő és javító intézkedések kezelése
  • Bejövő árú ellenőrzés, beszállítói reklamációk kezelése, beszállítók fejlesztése
  • Reklamációkezelések, hibavizsgálatok, elemzések, javító intézkedések megvalósításában való közreműködés
  • Minőségirányítási rendszer kiépítése
  •  A kiépített minőségbiztosítási rendszer előírásainak betartása, és betartatása
  • Együttműködés a kapcsolódó területekkel
  • Ellenőrzési utasítások, mérési jegyzőkönyvek, kimutatások, elemzések készítése az ISO 9001 szabvány szellemében

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Precizitás, megbízahtóság, műszaki beállítottság
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Elönyt jelent

  • előregyártásban szerzett tapasztalat
  •  ISO 9001 ismeret
  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • project megvalósítás folyamatainak általános ismerete
  • valamely vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Kihívásokkal teli szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Igényes és állandó munkakörnyezet